Корзина
25 отзывов
Контакты
Строительный магазин материалов и услуг "Строй - Мир"
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38050444-68-44
+38067482-17-17
+38093809-00-91
+7978051-06-03
Менеджер
УкраинаДнепропетровская областьпо всей УкраинеМосковская 5
Карта

У Лондоні будують суперканалізацію

У Лондоні будують суперканалізацію

У столиці Великобританії почалося будівництво каналізаційного тунелю під Темзою. Він повинен стати одним з найголовніших елементів суперканалізаціі Лондона.

Потреба побудови нових стічних механізмів пов'язана з тим, що каналізація, побудована сером Джозефом Базелджетом цілих 150 років тому, вже давно застаріла і не здатна справлятися з поточним обсягом лондонських нечистот.

На час будівництва каналізаційної системи в британській столиці проживало не менше двох мільйонів чоловік, а в наші дні їх уже значно більше восьми мільйонів.

Але найголовніше те, що він призначений для транспортування нечистот. Завдяки цьому нечистоти більше не будуть потрапляти в Темзу безпосередньо, а наповнюватися річка буде тільки за рахунок стічних вод (наприклад, дощових). Це значно знизить ризик повеней і збільшить пропускну систему.

Роботи з прокладання тунелю проходять цілодобово. Бурильні машини будуть проробляти отвори, а також укладати бетонні конструкції.

Запланована довжина тунелю становить 25 кілометрів, в той час, як його діаметр ― 7 метрів. Глибина закладки споруди варіюється між 25 і 65 метрами.

Те, що тунель буде поглиблюватися в землю на 1 метр кожні 790 метрів, дозволить нечистотам текти природним чином з одного кінця в інший. Крім того, він не буде перетинатися з іншими тунелями (перш за все мова йде про метро).

Завершити будівництво планують до 2023 року. А його вартість оцінюється в 4,2 мільярда фунтів стерлінгів.

facebook twitter
Предыдущие новости